HAKKIMIZDA
SEVGİ ÇİÇEKÇİLİK

Sevgi Çiçekçilik, 20 yıla yakın hizmet deneyimi ile sizi profesyonel çiçekçilikle tanıştırıyor. Sevgi Çiçekçilik olarak 1995’ten beri çiçek sektöründe kurumsal ve Premium müşterilere hizmet vermekteyiz.

Çiçekçilik sektöründeki 20 yıllık tecrübemizi kullanarak Sultanbeyli ve Tüm İstanbul’a kaliteli hizmet sunmak, çiçeği ve çiçek kültürünü sevdirmek, benimsetmek istiyoruz.

Hizmet anlayışımız en kaliteli çiçeklerin, alanında profesyonel uzmanlar tarafından hazırlanması ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle tarafınıza ulaştırılmasıdır.

Sevgi Çiçekçilik online çiçek sektöründe farklı bir noktada durmakta ve kendisini diğer çiçek markalarından ayırmaktadır. Bunun nedeni verilen hizmetin ve hizmet sonrası servisin üst düzey kalite içermesidir. Harman Çiçekçilik sektörü takip etmez. Sektörün öncüsüdür. Çiçek modasına yön veren bir kuruluştur. Sitemizde gördüğünüz bütün ürünler tasarım ekibimiz ve çiçek uzmanlarımız tarafından geliştirilmiştir. Tamamen özgün ve orijinal aranjmanlar, buketler ve güller almak istiyorsanız. Sevgi Çiçekçilik size en iyisini sunacaktır.

Sitemizdeki tasarımlarınız dışında çiçek siparişiniz olduğunda istediğiniz çiçeği hazırlayıp, resmini çekip tarafınıza yolluyor, onayını aldıktan sonra, çiçeğin tasarımını tamamlayıp, alıcısına en kısa sürede ulaştırıyoruz.

sultanbeyli-cicek-logo-m-light
Ürünlerimizi incelemek için mağazamızı ziyaret ediniz.